fbpx

לקוחות ממליצים

"אני חושבת שהבית שלי דורש צילום מקצועי! דווקא בגלל שהוא בשכירות והלבשת את כולללו ביומיים בלבד! יעודד אנשים להשקיע ולהגשים חלומות גם בשכירות"
יעל פרנק
"כל שבת אחרי בהדלקת נרות אני מתיישבת בסלון ויש לי כזו נחת רוח. לא ייאמן מה עיצובצ'יק עושה. תודה!"
"ליעד יקרה!! אני כ"כ נהנתי מהתהליך והליווי שלך וכמובן מהתוצאה הסופית. ולכל המתלבטות!?!? שווה כל שקל. וזה פשוט ליעד הלר את בחורה עם טעם טוב!!! מעוף!!! ויכולה להבין מה הלקוח רוצה. היה מושלםםםםםם. וכמו שאמרתי ניפגש בעוד שנה לעיצובצ'יק למטבח בהערכה."
אלה שטרית מהושעיה
ליעד היקרה ובכן סוף סוף בזכותך ולייעוצך זכינו למראה נאה כיפי שרצינו. תבורכי"
משכנות האומה ,ירושלים
"קודם כל רציתי להגיד לך תודה רבה ושהיה יום מדהים! לא האמנתי כמה נספיק ביום אחד. הבית כבר נראה שונה , עם אווירה כיפית ומרעננת. כבר קיבלנו מלא מחמאות! "רציתי להודות לך על יום מהנה ביותר. היה לי ממש כייף. "
ליעד את מהממת! קלילה מקצועית, היה לנו נעים מאוד בחברתך! נתאקלם כמה ימים ונשלח תמונות. תודה רבה על הכל!
"היה מדהים נהניתי מכל רגע. ליעד את מוכשרת ובן אדם מקסים! תודה וממליצה לכולם על יום שכזה.
"יצא פשוט מושלם! כל מי שרואה ,אומר שרואים שיש פה יד של מעצבת טובה! זאת הזדמנות נוספת להגיד תודה רבה על הכל! על החשיבה על כל פרט הכי קטן , על ההתאמה לצרכים ולרצונות שלנו ובעיקר על הסבלנות!"
"רציתי לומר לך תודה על יום מהנה ויעיל במיוחד! נהנתי מכל רגע ומחכה כבר שיסתיים השיפוץ כדי ליישם.. אפילו בעלי נלהב אחרי כל הסקפטיות. אז המון תודה ושבת שלום! בטוחה שעוד נשתמע"
תודה רבה על אתמול , אני עדיין מתרגשת, היה ממש מוצלח ומועיל וכיף , אני כבר יכולה לראות על מול עיניי איך הבית הולך להיות וזה ממש ממש יפה! נ.ב בעלי גם מוסר תןדה , הוא גם ממש שמח שהחלטנו לעשות את העיצוב איתך"
"תודה רבה , סיימנו את העיצוב מחדש של הבית המדהים שלנו , הרבה מעבר למה שחלמנו. ליעד יקרה את אלופה"
בתחילת השנה , כחודשיים אחרי שעשינו שינוי.. חליתי בסרטן השד ( ב"ה אוטוטו מאחורי זה) אין לי מושג איך הייתי שורדת את תקופת הטיפולים , הביקורים וכו.. אם לא היה לי את החלל המרגיע והנעים הזה בבית. ממש תודה על הכל! לפעמיים עיצוב פנים זה הצלת נפשות כפשוטו... שתזכי להאיר הרבה בתים ולבבות. שנה טובה"
ליעד המההמת , רציתי להגיד לך שממש נהנתי בחברך.. את מעצבת בחסד עליון , עם ראיה עיצובית מדהימה , מלאה בחן ונמרצות. תודה על הכל!"
"אז אחרי שהכל הגיע וסידרנו , וניקינו , אפשר לראות את הבית. יצא מקסים! אנחנו לא מספיקים לקבל מחמאות ושהבית שלנו נראה מקטלוג. יש לך את הכישרון הזה לקחת קיר חלק ופשוט "לצבוע אותו באלגנטיות ובפשטות ... תודה על יום כייף ומהנה ותוצאה מושלמת , אנחנו סופר מרוצים מאיך שיצא תודה רבה רבה"
"תודה רבה על היום. למרות שאני מכירה אותך פחדתי שלא נספיק הכל היום, גם בבוקר שעברנו בין החדרים לקחתי בחשבון שיש סיכוי שתעצרי אותי ותבקשי שאתמקד בפחות חללים וזה לא אפשרי כ"כ הרבה ביום אחד. כמו תמיד , הפתעת אותי בענק!"
"ליעד אהובה וואי איזה יום היה לנו. אנחנו מאושרים ומרוצים עד הגג! היה כ"כ שווה המתנה של 3 שנים! וזו המתנה ליומולדת הכי מושלמת שיכולנו לבקש! את מקסימה! תקתקנית עניינית וקשובה. לבד לא היינו מצליחים בחיים תודה ענקית!"

תפריט נגישות

× לחץ כאן כדי לדבר איתנו ב WHATSAPP